SİZDEN GELENLER


Daha Fazla Yorum

G. N…

Ben çok memnunum. Çok büyük sıkıntılar yaşadım, ameliyat kadar gidildi. Raporum açıldı. Tavsiye üzerine tanıştım. 5-6 seansta çözüm buldu, ağrılarımı kesti. Şu anda bir problemim yok çok da memnunum. Sağ kalçamda 2 kitle, kas yırtığı, belde fıtık ve dizde su artışı vardı. 6 seans gittim. 2 gün arayla hamd olsun bir sıkıntım yok.Herkese tavsiye ederim.Bıçak altına yatmaktansa tanışmalarını isterim, güleryüzlü, dörtdörtlük teşekkürler.

E. A…

Bel fıtığımdan dolayı birkaç yere gittim ameliyat olmam gerektiği söylendi. İnternetten araştırıp buldum tedavi hakkında konuştuk seanslara başladığımız ilk günden beri iyi olacağımı biliyordum. Ameliyat olmaktan kurtuldum ve çok iyiyim çevremde böyle sorunu olanları yönlendiriyorum çok teşekkür ederim.

Ö. H…

Boyun fıtığı şikayetimden dolayı bir çok yere gitmiştim fakat ağrılarımdan kurtulamadım. Bir arkadaşımın önerisi ile gittim. Çok güler yüzlü ve anlayışlı birisi. İlk seanstan sonra şikayetlerimde hissedilir ölçüde azalma olmuştu, bugün üçüncü seansımız bitti ve resmen şikayetlerimden kurtuldum. Çevremde rahatsızlığı olan herkesi yönlendiriyorum, kesinlikle tavsiye ederim.

A. T…

Duruş bozukluğu sorunum için danışmıştım. Aslında fizyoterapi konusunda çok bilgi sahibi değildim ama bir arkadaşımın yönlendirmesi üzerine gittim. Kısa sürede olumlu bir sonuç alarak tüm samimiyetimle memnun kaldım.

K. D…

Bel fıtığı için gittim, 3 seans terapi aldım.Seans sonucunda ağrılarım tamamen geçti.Bir arkadaşım vasıtasıyla gelmiştim, beni yönlendirdi. Giden arkadaşım da boynuyla alakalı gitmiş. Güleryüzlü, sempatik, sıcakkanlı bir ekip, iyi diyalog kurduk. Danışan olarak anlaşabildim, problemlerimi rahat anlatabildim.

Ö. Y…

Çok memnun kaldığım bir süreç geçirdim. Küçük bir bebeğim var ve emziren bir anneyim. Bu doğrultuda inanılmaz şekilde duruş bozukluğum vardı ve oldukça fazla ağrı yapıyordu. Kendisinden ve uygulamış olduğu terapilerden çok memnun kaldım, iyi sonuçlar aldım. Aynı sorunu yaşayan herkese de öneriyorum çünkü birçok arkadaşımın da aynı sorunu yaşadığını biliyorum..

Y. İ…

Boyun ve bel fıtığım, aynı zamanda şiddetli diz ağrım vardı. Buna bağlı olarak tedavime 5-6 seans kadar devam ettim ve memnun kaldığım bir süreç geçirdim. Ağrılarım geçti. Bana çok yardımcı oldu, kendileri bence çok iyi bir uzman. Yaklaşım tarzı çok rahatlatıcı, sizi rahatsız etmiyor. Tedavi yöntemleri de güzel, sürekli sorgulayarak ilerliyor. Ben gerçekten çok memnun kaldım kendisinden.

D. D…

Yaklaşık 6 ay önce bana fıtıkla ilgili bir teşhis konuldu ve ameliyat olmam gerektiği söylendi. Fakat ben ameliyat olmak istemediğim için bununla ilgili arayışlar içine girdim. Daha sonra arkadaşlarım aracılığıyla bir tavsiye üzerine rahatsızlığımla ilgili olan raporlarımı da sunarak görüşme sağladım. Kendisi cerrahi bir müdahaleye gerek olmadığını istersem tabiki ameliyat olabileceğimi fakat bir tedavi programıyla da bunu halledebileceğini bana aktardı. Bana uygun bir program hazırlayarak beni bu sürece dahil etti. Açıkcası çok da başarılı olduğu bir tedavi programı geçirdim sayesinde. Ameliyata gerek kalmadan sorunumu çözdük ve şu anda herhangi bir ağrı dahi hissetmiyorum.

B. O…

Boyun fıtığı için gitmiştim. Tedavim için MR çekildim ve bunun sonucunda sürece başladık. Şikayetlerim bayağı bir azaldı ve memnun bir süreçle ilerlemiş oldum. Yaklaşık 1 ay kadar görüşme sağladım. Kendisi işini iyi bilen, danışanlarına iyi davranan, konuşması ve duruşuyla da çok iyi olduğunu gördüğüm bir uzman. Ayrıca kliniğin genel temizliği ve hijyenik olması da gayet güzeldi.

İ. E…

Skolyoz ve fibromiyalji şikayeti ile gittiğim merkezden oldukça memnun kaldım. Benim gibi şikayeti olan herkese öneriyorum, özellikle ilgilerinden dolayı hepsine çok teşekkür ediyorum.

N. G…

Bel fıtığı şikayeti ile gitmiştim kısa sürede gördüğüm sonuçlara inanamadım. Ağrı şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum.

Y. A…

Sırt ve bel ağrısı şikayetiyle geldim 2.seanstan itibaren inanılmaz rahatladım. Emekleri için çok teşekkür ederim

N. U…

Sırt ve omuz ağrılarımın fazla olduğu bir dönemde bana kısa sürede tedavi uygulayarak bu ağrılardan kurtulmamı sağladılar. Büyük bir rahatlama hissettim. Ara ara hala gidiyorum terapi almaya çünkü yapılan işlemlerle gerçekten çok rahatlıyorum, ayrıca kendim de verilen egzersizleri ayrı olarak yapıyorum. Bu anlamda çok memnunum, herkese tavsiye ediyor ve başarılarının da devamını diliyorum..

E. K…

İlgisinden, alakasından ve karşılamasından bile memnun kaldığım, ara ara tedaviye gittiğim fakat buna karşılık faydasını oldukça iyi şekilde gördüm. 5 ya da 6 seans kadar görüşme sağladık. Belde, ayaklarda ve kollarda bir ağrı vardı. Ayrı olarak kas ağrılarım da vardı ve bunlar üzerine terapilere başladık. Uygulanmış olan yöntemler gayet başarılı olmakla birlikte ağrılarımdan duramaz haldeyken şimdi çok daha rahatım. Çok şükür herhangi bir ağrım yok.

Ş. R…

Kendilerinden ve ilgisinden çok memnun kaldım boyun ve omuz ağrılarım için danıştım. İyi bir süreç geçirdim ve sayesinde ağrılarımın da artık devam etmediğini söyleyebilirim. Hastasını dinleyen, ağrısını ve ağrıyan bölgeyi iyileştirmeye çalışan iyi bir uzman kendileri.

E. N…

Belimde oluşan ağrı ve duruş bozukluğu sebebiyle görüştüm. 1 aya yakın tedavi gördüm ve çok memnun kaldığım bir süreç geçirdim. Her sorunun cevabını alabildiğim ve en önemlisi ağrılarıma çözüm olan bir uzman oldu.

G. Z…

Omuz tarafımda ve sırtımın arka tarafında bir ağrı vardı. Oturarak çalıştığım için bir bozukluk da oluşmuştu bu anlamda görüşme sağladım. Ağrımı geçirecek türden bir uygulama yapıldı. Çok güzel davranılıyor. 2 seans kadar görüştük ve ağrılarımı çözerek problemimi giderdiler.

S. Ç…

Ben 2 nedenden dolayı gittim. İlki elimde bir sıkıntı olmasıydı ve manuel tedaviyle faydasını gördüm bunun. 2.si boyun kısmında kas kasılmalarımın olmasıydı ve onlarla ilgili aynı şekilde tedaviye başlandı. Kaslarımın bu doğrultuda bayağı rahatladığını da hissettim. Fiziki muayenede de emar çekilmeden bile boyun düzleşmem olabileceğini söylemişti ve çok memnun kaldığım bir süreç geçirmiştim. Çevreme ve herkese de tavsiye ediyorum çok memnun kaldım.

G. Ö…

Her şey çok güzel ilerledi. Güleryüzlü ve işinde de iyiler. Hizmet verilen merkezde düzgün. Çok memnun kaldım ben bu süreçten. 3 seans kadar bel ağrımla ilgili görüştüm ve şu anda herhangi bir ağrım ya da sızım yok. Masaj ve makineler vasıtasıyla destek aldım ve bu süreçten çok memnun kaldığımı tekrar belirtmek isterim.

G. A…

Boyun ağrılarım yüzünden gece doğru düzgün uyuyamaz haldeydim. Bir çok şeyi denememe rağmen ağrılarımdan kurtulamamıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tedaviye başladık. Birkaç seans sonrasında ağrılarım neredeyse kalmadı diyebilirim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Z. T…

Boyun ağrısı şikayetimle gittim. Tedavi gayet başarılıydı. Ağrılarımda azalmalar var. Teşekkür ederim kendilerine. Araştırarak tercih ettim. Boyun düzleşmem vardı. Sonrasında daha iyi oldum. Seanslarım olumlu sonuçlandı, seanslardan memnun kaldım. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Daha Fazla Yorum

1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?